appsSport

attach_filerealitateasportiva.net

schedule08 May 10:58

PSG vrea să-l aducă din vară pe Jose Mourinho! Un singur obstacol în calea portughezului

Echipa franceză PSG, aflată la 2 victorii de un nou titlu național, vrea să-l aducă pe banca tehnică pe portughezul Jose Mourinho. Jose Mourinho este dorit la PSG, deși mai are contract cu AS Roma pâ

Sport

realitateasportiva.net

08 May 10:56

share

appsSport

schedule08 May 10:56

Laurențiu Reghecamp, o nouă umilință în Azerbaidan! „A fost un joc rușinos”, a spus el după 0-4 cu Torun

Echipa azeră Neftci Baku, antrenată de românul Laurențiu Reghecampf, a suferit a doua umilință în cinci zile. „Rezultatul este rușinos pentru noi toți”, a recunoscut Laurențiu Reghecampf Pe 2 mai, N

schedule08 May 09:05

Max Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Miami! Neerlandezul plecase de pe locul 9 al grilei de start - Realitatea Sportiva

schedule07 May 22:10

Meci nebun în Franța: Lacazette și Wahi au marcat câte 4 goluri! Lyon a câștigat în minutul 90+10

Lyon a învins Montpellier, pe teren propriu, cu 5-4, în etapa 34-a a campionatului Franței, deși era condusă cu 1-4 în minutul 55. Alexandre Lacazette și Elie Wahi au înscris de câte 4 ori în Lyon –