Se afiseaza articole de la GSP.ro

CFR CLUJ 0-1. Cosmin Curelea, mulțumit de prestația campioanei + „Oracolul” Alexandru Păun

În absența lui Dan Petrescu, care este suspendat, la flash-interviul de la final și-a făcut apariția secundul „Bursucului”, Curelea. Acesta a lăudat prestația fotbaliștilor campioanei: „Victorie munc

schedule26 Oct 01:00

CFR CLUJ 0-1. Ioan Andone reclamă un penalty neacordat: „A dat fault în atac”

„Fălcosul” a reclamat o intervenție a lui Denis Ciobotariu la Stoica, petrecută în minutul 83 al partidei de la Voluntari. „Centralul” Lucian Rusandu a acordat fault în atac, decizie cu care Andone nu

Sport

GSP.ro

share

appsSport

CFR Cluj. Alex Chipciu, după meciul câștigat fără Dan Petrescu: „L-am auzit pe și din tribună”

După meci, Alexandru Chipciu s-a arătat mulțumit de rezultatul partidei și a vorbit despre meciul cu Young Boys, programat joi, de la 22:00: „E bine că am câștigat. Cred că am avut mai multă putere în

Sport

GSP.ro

share

appsSport

reclama
CFR Cluj: „Sunt total nemulțumit de ce am arătat până acum”

„CFR e o echipă foarte bună, nu degeaba de 3 ani câștigă campionatul și e mereu în grupele Europa League. Unele lucruri nu sunt întâmplătoare. Dar eu nu sunt mulțumit de ce am arătat pe teren, nu e as

Sport

GSP.ro

share

appsSport

Hermannstadt, etapa 8 Liga 1, liveTEXT pe GSP.ro

FCSB (4-3-3): 99. A. Vlad - 2. V. Creţu, 17. I. Cristea, 4. A. Miron, 3. Panţâru - 20. Vână, 23. Ov. Popescu, 11. Moruţan - 98. Man, 9. Sg. Buș, 10. Fl. Tănase REZERVE: 1. Straton, 5. G. Simion, 6. B

Sport

GSP.ro

share

appsSport

Veste excelentă pentru Real Madrid, după victoria cu Barcelona

Belgianul, extremă stânga, a fost introdus în lotul lui Real Madrid pentru meciul din Liga Campionilor de săptămâna viitoare, cu Borussia Monchengladbach. Hazard s-a antrenat la capacitate maximă alăt

Mike Cestor, scos cu targa de pe teren în Voluntari

În momentul în care se pregătea să lovească mingea, Cestor a căzut pe gazon, acuzând probleme în zona tendonului. Deși nu a călcat strâmb și nu a fost lovit, fundașul campioanei nu s-a putut ridica. E

Sport

GSP.ro

share

appsSport

HERMANNSTADT. David Caiado dă cărțile pe față: „Discuția cu Toni Petrea m-a convins să plec”

FCSB și Hermannstadt se vor înfrunta luni, de la ora 21:00, liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe Digi Sport 1, TV Telekom Sport 1 și Look Sport. David Caiado a fost unul dintre jucătorii aduși de FCSB

Sport

GSP.ro

share

appsSport

Asta e „libertatea” care a dus la divorțul dintre Raluca și Walter Zenga?! Ce poze a putut publicat soția pe net

Cei doi formau de 17 ani un cuplu, 14 dintre ei fiind de căsătorie. Au împreună doi copii; Drept răspuns, Raluca a postat câteva imagini hot pe Instagram, acolo unde pare într-o formă de zile mari, c

Sport

GSP.ro

25 Oct 23:00

share

appsSport

schedule25 Oct 23:00

DDB, prima reacție după haosul de la Dinamo! Pablo Cortacero, în vizorul dinamoviștilor

Pablo Cortacero, numărul 1 în club, care s-a prezentat drept reprezentantul unui fond de investiții, este principala persoană vizată de suporteri. Despre acesta, PCH a scris: „Avem un patron care nu

Sport

GSP.ro

share

appsSport

reclama
Ujpest! Abraham Frimpong a văzut cartonașul roșu și apoi a sărit la bătaie

În minutul 90+3, la scorul de 2-0 pentru echipa sa, Frimpong a avut o ieșire inexplicabilă. Încercând să îi fure mingea lui Bacsa, l-a lovit pe adversar cu gheata în cap, iar arbitrul i-a arătat direc